13.6. 2019 Výlet do Lysic

(zveřejněno dne 20. 5. 2019)

Ve čtvrtek 13. 6. pojedou všechny děti na výlet na zámek do Lysic. V rámci programu bude interaktivní pohádka Princ Bajaja a děti si vyzkouší i různá řemesla. Vzhledem k rozsahu rekvizit a informací není pohádka jen o historií, ale i o zoologii, řemeslech, českém jazyce i literatuře a ekologii. Rekvizity jsou repliky věcí, které používali naši předkové v době Karla IV., kdy pohádky typu Princ Bajaja vznikaly.

Odjezd je v 8,30 hod.  od Mateřské školy na ulici Rosická. Týká se i dětí ze Žabek. Pravděpodobný návrat je kolem 15,15 hod. na Rosickou (i děti ze Žabek), kde si děti vyzvednete. V ten den budou mít všechny děti odhlášený oběd. Paní kuchařky připraví dvě svačiny a pitný režim.

S sebou si děti vezmou:

• sportovní oblečení a obuv
  • batůžek
  • svačinu (oběd) dle uvážení rodičů, lahvičku s pitím (budeme dolévat vodu)
  • pláštěnku
  • kapesné dle uvážení v peněžence v batůžku

Dětem, kterým je v dopravních prostředcích nevolno nahlaste učitelkám a předejte kinedryl.

V minulém období se nám velmi osvědčily jednotné kšiltovky. Dětem, které nastoupily do MŠ v minulém roce se objednaly. Podrobné informace budou vyvěšeny v jednotlivých šatnách.

Program:

Zpět na všechny aktuality