20. 9. 2018 Raráškův bylinkový ráj

(zveřejněno dne 17. 9. 2018)

20. 9. 2018 v 7,30 hod. pojedou všechny předškolní děti na Zvídálka do Čejkovic na výukový program Raráškův bylinkový ráj.

Pro děti předškolního věku zajímavý naučně-soutěžní program, který může být krásným zpestřením a cílem školních výletů na jižní Moravě.

Děti prožijí krásný čas uprostřed vůní bylinek, poznají a uvidí spoustu zajímavého - např. Bylinkovou zahrádku sv. Hildegardy, ochutnají dětské čaje, podívají se na zajímavý film o bylinkách, zažijí legraci při plnění raráškových úkolů a potěšením jim budou sluneční dárečky a certifikát na závěr.  Program trvá přibližně 90 minut.

Vstupné:
65 Kč/dítě (v ceně je zahrnut prohlídkový, ochutnávkový i soutěžní program) + doprava

Není hrazeno z FR.

S sebou: batůžek, malá svačina (svačina bude i ze školky), pití, pláštěnka, sportovní oblečení a obuv.

Zpět na všechny aktuality