Říčanský potůček

na členskou schůzi Spolku Říčanský potůček, z.s.
Předseda spolku Říčanský potůček, z. s. si Vás dovoluje pozvat na členskou schůzi, která se bude konat dne
22.6.2023 od 16:00 hod na zahradě mateřské školy na Rosické ulici V Říčanech. Program schůze: 1.Přijetí nových členů 2. Vyúčtování školního roku 2022/2023 3.Schvaleni výše členského příspěvku na nový rok 4. Volba výkonného výboru 5. Diskuse Barbora Kučerová předseda spolku

Vážení rodiče,

ráda bych Vás touto cestou poprosila o pomoc při přípravě a zdobení kulturního domu na dětský karneval, který se koná již tento víkend.
Proto kdo můžete, přijďte ve čtvrtek 1.2.2024 v 16:30 do kulturního domu a pomozte nám nazdobit sál pro naše děti. Vše potřebné na výzdobu vezmou paní učitelky ze školky, ale pokud vás napadne něco užitečného (třeba sešívačka, lepící páska,...) tak to přineste s sebou.
Jedná se o cca hodinu Vašeho času a čím víc nás bude, tím rychleji to půjde.
Prosím přijďte, třeba i později a klidně i s dětmi.

Barbora Kučerová

Vážení rodiče,

po dohodě s paní ředitelkou mateřské školy budou letos vybírány členské příspěvky pouze za první pololetí. Ve druhém pololetí příspěvky vybírány nebudou, neboť školka obdržela dotaci z OP JAK na podporu inovativního vzdělávání dětí ve výši 40 000,- Kč a tyto peníze budou využity na různé akce ve školce, které se v předchozích letech platily z fondu rodičů. Tyto peníze ovšem nemohou být použity na dopravu, která bude hrazena stále z fondu rodičů.
Současně si Vás dovoluji upozornit, že kdo by měl zájem o vrácení nevyčerpaných příspěvků, je třeba si požádat (stačí emailem) do 30.6.2024.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mne neváhejte obrátit.

Barbora Kučerová
předseda spolku